Ten o niezwykłej przyjaźni

Jaki jest najlepszy serial komediowy, którego początki sięgają lat dziewięćdziesiątych? Czy ktoś o nim jeszcze nie słyszał? Chodzi o ten z najlepszą paczką znajomych z Nowego Jorku. Właśnie mija 25 lat od premiery pierwszego odcinka “Przyjaciół” i fani serialu mogą uzupełniać swoje kolekcje pamiątek o wiele nowych produktów wydanych specjalnie na tę okazję. Książka Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach ze strony sklepu internetowego Tana Książka jest jedną z nich. Z pewnością każdy prawdziwy entuzjasta tej produkcji skusi się, by mieć ją na swojej półce.

Ten o historii wyjątkowej przyjaźni na Manhattanie

Sześcioro na pozór zwykłych nowojorczyków – doskonale zorganizowana Monica, sztywny w zabawny sposób Ross, roztrzepana Rachel, sarkastyczny Chandler, kochająca naturę Phoebe oraz wiecznie głodny Joey – mieszkają razem, kłócą się i godzą, zakochują się, zrywają ze sobą, pobierają się i rozwodzą, wspólnie gotują i zwyczajnie idą przez życie. Przeżywają wielkie dramaty, ale też ogromne radości. A co najważniejsze – w każdej sytuacji mogą na sobie polegać. Serial pokazuje w zabawny sposób naprawdę wyjątkową przyjaźń, która podniesie na duchu, ukoi i rozbawi. Jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał (zapewniamy, że na jednym seansie się nie skończy), koniecznie musi to nadrobić!

Ten o wyjątkowej książce

Dla uczczenia okrągłej rocznicy powstania serialu Wydawnictwo SQN przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich fanów. Książka “Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach“, którą stworzyli Gary Susman, Jeannine Dillon i Bryan Cairns, pokazuje czytelnikowi drugą stronę jego ulubionej produkcji. Znajdziesz tu wiele fantastycznych zdjęć z planu filmowego, rozmowy z twórcami i aktorami, ciekawe historie i anegdoty. Ta książka to kompletny przewodnik opowiadający o dziesięciu latach emitowania serialu, przytaczający ukochane przez wszystkich momenty i najzabawniejsze teksty bohaterów. Na tę pozycję z pewnością skuszą się najwięksi fani serialu znający na pamięć każdy dialog, jak i entuzjaści na poczatku drogi, których niezwykły urok serialu dopiero zaczyna wciągać (i z pewnością łatwo nie wypuści).

Ten o okrągłej rocznicy

Mimo że minęło już 25 lat od poczatku emisji, serial nie traci na popularności, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że nawet zyskuje. Kolejne pokolenia odnajdują w bohaterach cząstkę siebie, idą przez życie razem z “Przyjaciółmi” czerpiąc od nich radość, energię i dobry humor, którymi ten serial emanuje. Jest to produkcja wyjątkowa, która na zawsze zmieniła oblicze popkultury i jej popularność z pewnością długo jeszcze nie osłabnie.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com